עבודת נגרות מתחילה…

לאחר שנתקבלה ההחלטה להזמין רהיט לבית, שמיוצר ע"י הנגריה , להליך העבודה הראשוני ישנם שני כיוונים.
האחד, הרהיט שבו מדובר משורטט ע"ג תוכנית אדריכל/ית או מעצב/ת הפנים. אנו בודקים שאכן קיימים כל הנתונים ע"ג התוכנית ושהמפרט שעל-פיו ניתנה הצעת המחיר מתאים לתוכנית ולדרישות הלקוח.
הבדיקה נערכת במקביל עם האדריכל/ית או המעצב/ת ועם הלקוח, לרוב בפגישה משותפת. לאחר התאמת הנתונים והציפיות ניתן להתקדם שלב נוסף בו הנגריה והאדריכל/ית יוצרים תוכנית שכוללת תכנון העבודה, הביצוע ובחירת חומר הגלם ומוצרי הגמר, עוברים על  לוח זמנים, בתיאום עם הלקוח ועם הקבלן/מפקח שמצויים בתהליך כולו שקשור באותו הבית.
העבודה של ייצור הרהיט, בכל שלביה, שכוללים בדרך-כלל התלבטויות ומערך שלם של קבלת החלטות של האדריכל/ית ושל הלקוח, נעשית בתיאום עם הלקוח ועדכון רציף על מהלך העבודה.
כיוון נוסף שהנגריה נותנת לו מענה נרחב ומגוון וכאן הלקוח כבר בפגישתו הראשונה עם ינאי יוצר שיתוף פעולה שמבוסס על היכרות והבנה של ינאי את רצון הלקוח, את החלל, הבית והאדם עצמו שיושב לפניו.
מרגע זה מוסרות רוב המגבלות והיד רושמת –  החלום של הלקוח מתחיל בדיוק פה. יוצרים תוכנית  של הרעיון ומתאימים את הרהיט לבית, לשאיפת הלקוח הן ברמת חומרים, הצבעים וההתאמה לחלל הנתון המסויים. מכאן ממשיכים בביצוע , בייצור בליווי הלקוח עד לשלב המוצר המוגמר ותיכנון יום ההתקנה בבית.
החשיבות לשלב התכנון  גדולה מאד. כיוון שהרהיט בו אנו עוסקים הוא ייחודי לבית שלו, להורים שלו, לחלל שלו, ולנישה שלו וגם כמובן לעיר בה הוא מצוי.
כל רהיט אם זה מטבח, ארון, ספרייה, שולחן או מיטה הם Custom Made. הרהיט איננו לפי דגם מסוים שמיוצר לפי רעיון או סטנדרט קיים ולכן ההתאמה היא חשובה וייחודית למזמין ולנו, על-מנת שנגיע בכל רהיט שאנו מייצרים לנקודות ולפרטים הקטנים ביותר בביצוע ובגמר שיוצרים מראה מושלם ורהיט איכותי וייחודי.
הביצוע של ייצור הרהיט בנגריה מתחיל לאחר המדידה בבית והתאמת המידות לתוכנית . הפרויקט יורד לביצוע ועובר בכל מחלקות הנגרייה לפי מומחיות כל מחלקה ולפי הדרישות. החומרים מהם הרהיט מיוצר עוברים עיבוד מתאים, חיתוכים-הקצאות, חיבורים והדבקות.
התאמת פירזול וחומרים נלווים של רהיט מיוחד זה.
שלב סופי ביצור ובביצוע בנגריה הוא שלב הגמר ששם הרהיט עובר ליטוש וצביעה ייחודיים המתאימים ונבחרים בקפידה לרהיט זה. לבסוף שלב האריזה הקפדני והרהיט מגיע על-ידינו ומותקן בביתו החדש. מזל טוב… ולהתראות.