אז מי אנחנו?

התחלנו לפני 20 שנה ועד היום.. הקמנו את הנגרייה בכרכור. מההתחלה ידענו שמשימה לא פשוטה עומדת בפנינו, אך צעד צעד נבנתה הנגרייה, הצוות המסור והמקצועי והדרך בה בחרנו לעבוד איתכם הלקוחות הרבים והמגוונים שפגשנו.
דרך שעוברת תחילה בהבנת הלקוח שבא לנגריה לתכנן, לעצב ולייצר פרטי ריהוט בהתאמה מושלמת לביתו, למקום שבו אנו רוצים ליצור תחושה אמיתית ושלווה לאורך זמן. בתהליך ראשוני זה אנחנו חושפים את הלקוח למהות הנגרייה, לרמת העבודה, לשיטות ותהליכי העבודה והייצור הקפדניים, לחומרי הגלם החדשניים ועימם המסורתיים.  בוחנים יחד את המוצר  ופרטיו לעומק במטרה להגיע לתכנון מושלם עם דגש על התאמתו  לחלל אליו הוא מתוכנן בבית,  על הפונקציונליות של הרהיט שישמש לאורך שנים את בני הבית,  על סוג ורמת חומרי הגלם והפרזול ועל שלבי עבודת  הצבע והגמר. אנחנו נותנים התייחסות וחשיבות רבה לשלבי ההתקנה בבית הלקוח ולתיאום מלא שמתבצע איתו ועם האדריכל או המפקח/קבלן מבצע.
הנגרייה מתכננת ומייצרת  מטבחים ע"י צוות מיומן ומוכשר לכך, המייצר כל מטבח custom made  לפי תוכנית מפורטת של ינאי ושל אדריכלים שעובדים איתנו לאורך השנים.  התוכנית כוללת מפרט מגוון ועשיר שההתייחסות אליו בשלבי הייצור מעניקה למטבח חזות ייחודית ויוקרתית ובכל פרט ניכרת ההתייחסות שלנו לאיכות המוצר משלב הזמנת החומרים והתקנת הפרזול, העמדת המטבח כולו בנגריה , שלב בו הלקוח מגיע ומתרשם ומקבל הסבר מקיף על מבנה המטבח והיחידות שבו, ועד שלבי הצביעה, הגמר וההתקנה  הקפדניים. אנחנו מאמינים בקשר ובהבנה הדדית ביננו לבין הלקוחות כבסיס להצלחת כל פרויקט.
נגרית כפרי ממוקמת באזור התעשייה קצרין במבנה מרווח שכולל מיכון חדשני וחדר צביעה  מקצועי בו עוברות כל עבודות ופריטי הנגרות תהליכי צביעה ממושכים  עם חומרי צבע ולכה מהטובים ביותר.
לאורך השנים אנחנו מצויים בקשרי עבודה הדוקים עם יבואנים וספקים מהשורה הראשונה בתחום. דבר המבטיח לנו בקרת איכות רציפה לכל חומרי הגלם, הפרזול והצבעים שמוזמנים ונכנסים לנגרייה.
ינאי כפרי הקים ומנהל עם מעיינה את נגרית כפרי,  מעצב פנים ובעל ניסיון רחב ועשיר כמתכנן, יוצר ונגר. ינאי מאמין שעולם הנגרות והעץ הוא עולם עצום ומרתק ורואה בביקור בתערוכות בעולם חשיבות רבה להעצמת ידיעותיו ולהתפתחות הנגרייה. מאז ומתמיד ינאי שאף, יצר ופעל להקמת נגרייה שתהיה לאבן דרך חשובה בעולם הנגרות בארץ.
Planing (3)